HIFU

HIFU protseduuriga aastaid nooremaks ilukirurgiat kasutamata
Vananemine on loomulik protsess ja ühel hetkel seisavad inimesed silmitsi asjaoluga, et näonahale tekivad ebameeldivad kortsud, nahk kaotab oma endise elastsuse, tekib naha lõtvus, silmalaud, suunurgad ja põsed vajuvad alla, topeltlõug muutub märgatavaks, nina ja suu vahelised kortsud muutuvad sügavaks, näo kontuurid justkui valguvad laiali.

Varem oli seda probleemi võimalik lahendada plastilise kirurgia abil, kuid nüüd on selleks suurepärane võimalus HIFU ultraheli aparaadihoolduse näol. See aparaat on välja töötatud Ameerikas just sügava SMAS-liftingu eesmärgil.

SMAS on pindminme lihas-sideme süsteem, mis ühendab näo lihaseid pärisnahaga. See on kollageeni- ja elastiinikiududest koosnev raamistik, mis toetab pehmeid kudesid. HIFU protseduur on ainuke aparaadihooldus, mis on suunatud nii sügavale nagu SMAS tasemeni, kuni 4,5 mm sügavusele, kuhu varem suutsid tungida ainult kirurgid oma skalpelliga.

Praegusel hetkel ongi HIFU SMAS-lifting kõige kiirem, mugavam ja ohutum operatsioonivaba pinguldamistehnoloogia, mis annab väga häid tulemusi. Tulemus võib olla näha juba kohe peale protseduuri, kuid maksimaalne efekt tekib alles 2-4 kuu jooksul, sest kollageenikiudude uuenemine võtab aega. Mõnele kliendile piisabki ühestainsast protseduurist, vajadusel võib poole aasta pärast teha lisaks veel teise HIFU protseduuri. Tulemus püsib kuni kaks aastat.

HIFU protseduuri peamised mõjud:
Nahk näeb peale HIFU protseduuri noorem välja:
kõik näopiirkonnad kerkivad, eriti põsesarnade ümbrus ja suunurgad;
näo ovaal muutub uuesti selgeks, sest kõik pehmed koed on pinguldunud;
sügavad kortsud taanduvad, nahk on elastne ja sile;
pilk muutub avatumaks, mis annab näole sõbralikuma ilme;
kaela lihased on pinguldatud ja kortsud on selles piirkonnas tasandatud.

HIFU on küll väga efektiivne protseduur, kuid see ei niisuta nahka, ei eemaldada pigmendilaike, kuperoosat, aknearme, seega on väga hea võimalus kombineerida seda teiste aparaadihooldustega, mida meie ilukliinikus samuti tehakse ja mis aitavad just nende nahaprobleemide korral.

HIFU protseduuri puhul ei ole vanusepiirangut. Protseduur kestab 60 minutit. Kliendi näol tähistatakse spetsiaalse pliiatsiga need alad, mida aparaadiga töödeltakse. Nahale kantaks ultraheliprotseduurile vajalik geel. Iga piirkonna puhul on omad soovitused töötlemise sügavuse ja intensiivsuse kohta. Fokusseeritud ultrahelilainete abil mõjutatakse SMAS taset. Kõrge energiaga kuumutatakse valikuliselt täppidena SMASi. Nahakude soojeneb selle käigus 65-75 kraadini. Iga kõrge energiaga impulss justkui õmbleb SMAS-i kinni, vähendades seeläbi selle ulatusest.
HIFU protseduuril pole pikka taastumisperioodi, kohe peale protseduuri võib naasta oma igapäevaste toimetuste juurde ja võib ka kasutada meiki. Protseduuri teostamise päeval ei tohiks pesta nägu kuuma veega. Kahe päeva jooksul pärast protseduuri tuleks vältida sauna ja tugevat higistamist ning nädala jooksul mitte teha naha koorimise protseduure.

HIFU protseduuri vastunäidustused:

 • rasedus ja rinnaga toitmine;
 • südamestimulaator;
 • epilepsia;
 • verevedeltajate kasutamine
 • raskes vormis akne;
 • metallist implantaadid näo piirkonnas, v.a hambaimplantaadid;
 • diabeet;
 • avatud haavad ja nahainfektsioonid näo ja kaela piirkonnas;
 • onkoloogilised haigused;
 • sidekoehaigused;
 • kalduvus kelloid armide tekkimisele.

Küsi lisainfot teenuste kohta

Klientide tagasiside

Hoolduste tulemused üllatasid positiivselt. Olen väga rahul teenindusega.

AnuKlient

Jäin väga rahule külastustega. Eriti tahan kiita Viktoria ja Ljudmila teenindust, neil on kuldsed käed. Suur tänu.

AllaKlient

Pärast toodete kasutamist ja saadud hooldusi näen märgatavaid
tulemusi mida kinnitab ka minu naha diagnostika.

NataljaKlient
© Royal Grace 2016 Rigrado OÜ Reg. No. 12471124