Luksuslik kollageenihooldus näole, koos vananemisvastase kätehooldusega

Põhjalik hooldus  vananevale nahale kollageeni maskiga, soovitatakse alates 30-ndast eluaastast. Sobib kõikidele nahatüüpidele, eriti soovitatav kuivale, vananemisilmingutega nahale ja kortsude tasandamiseks. Maskis sisaldub eelnevalt sügavkülmutatud kõrgmolekulaarne mereline kollageen, mis on pulbristatud ja pressitud lehtedeks, ei sisalda lõhnaaineid ega muid keemilisi  kiude. Matricol mask on enneaegsete vananemisilmingute vastane niisutav, kortse tasandav, elustav ja nahka ühtlustav mask. Tugevdab nahakarkassi, seob kollageenikiudu ja taastab naha välimust. Ülitõhus mask annab kohese tulemuse. Väikesed kortsukesed kaovad silmnähtavalt, nahk tundub siledam ja pringim. Visuaalsed ning püsivad tulemused on nähtavad juba pärast esimest hooldust.

Hoolitsuse etapid: ettevalmistav näo pinnapuhastus, koorimine, sõltuvalt naha vajadustest. Enne kollageenimaski kantakse näonahale ampulliseerum aktiivsete koostisosadega (Q 10 Vital Kompleks, Bio-Repair, intensiivne seerum peptiididega või hüaluroonhappega jt). Kollageenimask valitakse vastavalt kliendi vajadusele:

  • C-vitamiiniga mask- elustav, taastav ja nahka ühtlustav mask;
  • kaaviari ekstraktiga mask- nahka taastav mask, kuivale, ketendavale, küpsele ja lipiididevaesele nahale;
  • puhas kollageenimask- taastab ja muudab naha struktuuri tugevamaks. Ideaalne lõtvunud ja kuperoosse naha hoolduseks.

Vastunäidustuste puudumise korral võib kollageenimaski töödelda ultraheliga, et toimeained saaksid paremini imenduda. Hoolduse lõpus kantakse näole silmaümbruse kreem ja näokreem.

Küsi lisainfot teenuste kohta

Klientide tagasiside

Hoolduste tulemused üllatasid positiivselt. Olen väga rahul teenindusega.

AnuKlient

Jäin väga rahule külastustega. Eriti tahan kiita Viktoria ja Ljudmila teenindust, neil on kuldsed käed. Suur tänu.

Alla Klient

Pärast toodete kasutamist ja saadud hooldusi näen märgatavaid
tulemusi mida kinnitab ka minu naha diagnostika.

Natalja Klient
© Royal Grace 2016 Rigrado OÜ Reg. No. 12471124