Meie väärtused

Me oleme kindlad, et Te väärite kõige paremat hoolitsust ning läheneme personaalselt vastavalt Teie vajadustele.

Valime esmalt välja tooted ja protseduurid vastavalt Teie nahatüübile. Arvestame sealjuures naha tundlikkust, rasuastet, pigmenti ja kortsude sügavust. Sel viisil saame jagu ka keerulisematest nahaprobleemidest ja tülikamatest kortsudest.

Me teame, et nahk muutub ning oleme kaasatud Teie naha noorenemise protsessi täie hingega. Pärast protseduure ja hooldusi, analüüsivad meie diagnostikut naha olukorda ja dünaamika muutumist. Nii saame tulemusi veelgi võimendada ja kestvamaks muuta.

Meie meeskond ning ajalugu

Royal Grace’i meeskond koosneb meditsiinilise haridusega kosmetoloogidest, kosmeetikutest, iluspetsialistidest, ilukonsultantidest ja administratsioonist. Teeme kõik selleks, et meie töötajad saaksid enda oskusi pidevalt täiendada, ning pakkuda Teile parimat hoolitsust Eestis.

Meie ajalugu sai alguse aastal 2012 Tartus kosmeetiliste komplektide müügiga. Me pidevalt areneme, otsime uusi väljakutseid, innovaatilisi tooteid ja teenuseid ning regulaarselt viime ennast kursi kõige uuega mis ilumaailmas toimub. Hetkel meie esindused asuvad Tallinnas ja Tartus.

Meie tehnoloogiad

Meie ettevõte pakub väga kõrget kvaliteeti, innovaatilisi tehnoloogiaid ja sõbraliku klienditeenindust. Tuues turule uusi tooteid, arvestame Teie kõikide soovidega ja proovime mitte ainult Teie ootustele vastata vaid Teid ka üllatada

Pakume kõrgetasemelist nahahooldust eksklusiivsete aparaadi- ja kosmeetilisteprotseduuride kaudu, et aidata igas vanuses naisel näha välja aastaid noorem!

Kasutame oma töös laser-, ultraheli,- ja elektroimpulsiseadmeid, mis vähendavad kortse ja lahendavad erinevaid nahaprobleeme. Selleks kasutame kombinatsiooni tipptehnoloogilistest seadmetest ning loodusest inspireeritud kosmeetikast.

© Royal Grace 2016 Rigrado OÜ Reg. No. 12471124