Teemant lihvimine

Teemantlihvimine on naha mehaaniline koorimine teemantotsikutega aparaadi abil.
Kasutatakse näol, büstil ja teistel kehapiirkondadel. Sobib kasutamiseks iga nahatüübi korral.

Mikrodermaabrasioon (mikrolihvimine) ehk näonaha lihvimine on pehme ja valutu viis vabaneda „surnud“ naharakkudest ja stimuleerida naha regeneratsiooni. Teemant- mikrodermaabrasioon on täiuslikkuseni viidud näo mehaanilise piilingu protseduur.

Mikrodermaabrasioon silub peeneid kortse, vähendab vanusest tulenevat hüperpigmentatsiooni, ja peamine – stimuleerib uue kollageeni ja elastiini tootmist, andes nahale seega uue hingamise. Aitate nahal uueneda, tema aga „tänab“ Teid oma ilu ja värske väljanägemisega.

Üks protseduur – ja ümbritsevad märkavad Teie kaunist jumet ja siledat nahka. Soovituslik on 4-6 protseduurist koosnev kuur, mille lõppedes võib julgelt rääkida mitte ainult välisest, vaid ka sisemisest noorenemisest.

Mikrodermaabrasioon (näo mehaaniline lihvimine) on õrn ja delikaatne, kuid samas efektiivne vahend korrigeerimaks rasedus- ja venitusarme ning vähendamaks keloidseid ja põletusarme. Teemantlihvimine on täiesti valutu ja ohutu. Pärast protseduuri võite kohe naasta tavapärase elurütmi juurde. Vajalik nõuanne – kasutage tingimata päikesekaitsekreeme.

Teemant lihvimine ilukliinikusMehaanilise koorimise puhul tuleb loobuda alkoholi baasil valmistatud losjoonidest ja paariks nädalaks unustada solaariumide külastamine. Selleks, et koorimise käigus eemaldatud nahakiht jõuaks taastuda, kulub umbes 7-10 päeva. See ongi optimaalne protseduuride tegemise intervall, kuigi vastavalt ravinäidustustele võib see olla 1-6 nädalat.

Vastunäidustusied on kuperoosa ja dermatoosi ägenemisstaadium, herpesed, käsnad, päikesepõletus,rosatsea, diabeet, immuunsüsteemi häired, lahtised haavad, vähiravi perioodil, ägenenud akne (staadium 3-4), raseduse viimastel kuudel, akneravi tablettidega või ravikreemidega.

Näidustused:

  • armid, venitusarmid
  • epidermise pealmiste kihtide paksendid
  • tuhm, väsinud nahk
  • ummistunud poorid
  • pigmendilaigud
  • naha vananemistunnused, peened kortsud
  • akne ja aknejärgne seisund (k.a aknearmid)
  • Parema tulemuse saavutamiseks IPL, Laser või ilusüstide eel
  • Püsimeigi tegemise eel.

Küsi näidistuste või teenuse kohta

Klientide tagasiside

Anna

oli väga hea. Aitäh!

Annaklient
Anna

oli väga hea, aitäh!

Annapatsient
Marion

oli väga hea, aitäh!

Marionpatsient
© Royal Grace 2016 Rigrado OÜ Reg. No. 12471124